Ostatnííí

Nový desing

12. prosince 2011 v 15:18
Ahojtéé !

Nejdřív se vám chci omluvit, že jsem teď na blog nedávala moc normálních článků, ale neměla jsem v těchto dnech moc času. Jsem sice nemocná a už týden jsem doma, ale stahovala jsem hodně programů a dělala jsem desing. Dělala jsem i videoodpovědi, ale nešlo mi to převést, takže je budu točit znovu.

Určitě jste si už před několika dny všimly, že mám nový dess. Ještě nebyl úplně hotový, protože jsem ho dělala předevčírem a včera jsem nemohla na počítač, tak jsem ho nedodělala. Teď už by měl být celokově hotový. Jen možná ještě něco změním. Desing měl být původně jiný, ale udělala jsem jiný návrh.

Taky mám nově udělané Menu. Je na jiném místě a udělala jsem rozcestníky. Jen jsou některé články trochu promíchané v jiných rubrikách, to později spravím, protože teď už musím jít.

Když se nudím ve škole aneb my art

23. listopadu 2011 v 19:02
Ahoja !
No škola je nudná, tak co jiného bych měla dělat :D jsou to jen také ledabylé obrázky postav ani ne realistické, ale co už... Víc k tomu už asi neřeknu :D
Nestíhám !!

12. listopadu 2011 v 21:34
Ahojáá !

Jak se máte? já zrovna nestíhám, tak asi až do víkendu nebudu psát žádný článek...
Dneska jsem měla super oslavu narozenin, ale teď je v pokojíčku děsnej bordel od těch malej papírovej puntíků co jsou po celém bytě, vyfouknutých balónků papírů atd :/ navíc jsem ostatní věci nastrkala do všech šuplíků a skříněk, tak mě čeká velké uklízení... Taky se musím šrotit do školy aby jsem si opravila známky (pomooc :O) ...

Teď právě jdu dělat new desing, tak doufám že ho zítra stihnu dodělat :)

Mějte se :)Začátek !

21. října 2011 v 19:49
Můj blog už mám skoro měsíc, tak bych chtěla napsat něco něm....

Reklamy !!!

21. října 2011 v 19:39
Všechny reklamy pište sem do komentů !!!
Reklamy u ostatních článků budu mazat....

 
 

Reklama