Prosinec 2011

Pozastavení

21. prosince 2011 v 20:55
Ahojte !

Protože nemám teď vůbec čas věnovat se blogu a po Vánocích jedeme k sestřence, kde se na blog moc nedostanu, tak pozastavuji blog. Nevím na jak dlouho, ale víc než 2 - 3 týdny to nebude. Tak se taky omlouvám mím Affíčkum ♥ že na jejich blog chodit moc nebudu, ale párkrát se u vás snad někdy zastavím ;). Už musím jít.

Mějte se a dobře blogujte ;)
Veselé Vánoce !


Všechno dohromady + ceny :D

18. prosince 2011 v 15:59 Jinéé
Ahojte !

Jak se máte? Tento článek je namýchaný trochu nesmyslně namýchaný no :D. Já teď sem nebudu možná několik dnů přidávat žádné články. Zítra jdu po dvou týdnech do školy, taky si to budu muset všechno pododělávat. Taky se chci omluvit mím Affíčkám, že je teď nebudu moc často obýhat, ale jen tak 2x až 3x do týdne. Chtěla jsem ještě dneska napsat nějaký jiný článej, ale dělala jsem diplomy a ikonu za bleskovku a ještě nemám hotovou jmenovku za SONC :/.

Takyjsem dělala svoji ikonku a dala mi docela práci. Ukážu vám ji:


Ještě není klikací, ale časem bude :D

Ještě jsem si stahovala PhotoShop. Mám ho na měsíc, ale moc se v něm zatím neorintuju. Zkoušela jsem tam png srdíčko a po nějaké té době jsem ho udělala, tak jsem ho uložla, ale pak jsem zjistila že se to srdíčko neuložilo. Bylo to sice jen zkušební srdce s první fotkou co jsem viděla, ale docela mě to naštvalo.

7. Bleskovka

17. prosince 2011 v 21:13 Bleskovky
Ahojky !

Protože jsme před chvílý přijely ze Zlína z nákupu a nemám žádný připravený článek, tak sem dávám aspoň bleskovku ;) První dostane ikonu a další dva diplomy ;)


Vyhodnocení SONC + Ceny a Diplomy

16. prosince 2011 v 12:52 Velké soutěže
Ahojté !

A je tu vyhodnocení SONC!!!
Jsem ráda, že se vás zůčastnilo celkem 10 a děkuji vám ;) Pro každého kdo se zůčastnil jsem udělala zimní diplomky. Ceny pro úplné vítěze ještě nemám hotovéprotože jsem dělala ty diplomy, ale do zítřka určitě budou. Možná i dneska.

Takže:

My outfit #1

16. prosince 2011 v 7:00 My outfits
Čautéé !

Už jsem u několik blogerek viděla, že fotí svoje outfity, tak jsem se rozhodla, že to taky vyzkouším. Nebudu to sem přidávat každý den, ale párkrát do týdne. Tak toto je můj prví outfit na blogu:


Další fotky najdeš v článku ;)


DIY: Padající vločky

15. prosince 2011 v 7:00 Vánoční výrobky
Ahojky !

Dlouho jsem sem na blog nedávala žádné návody a zrovna jsem neměla co dělat, tak jsem vyrobila vločky, které si můžeš někde pověsit. Je to jednoduché jen jdá docela práci vystřihovat ty vločky. Zatím jsem si je pověsila na skříň, protože je nemám kam pověsit, ale chtěla bych je pověsit někam, kde by byly jako ve vzduchu :)


Přihláška do SONVC

14. prosince 2011 v 6:00 Velké soutěže
Hola !

Už dávno jsem psala, že udělám Vánoční soutěž. Do Vánoc už zbývá necelých 14 dní a končí SONC tak jsem se konečně dokopala k tomu abych napsala přihlášku. Je to SONVC- Soutěž O Nejlepší Vánoční Cukroví.

Hodnocení © De.Scissorhands

13. prosince 2011 v 21:32 Hodnocení blogů
Ahoja !

Po dlouhé době přidávám další hodnocení. Vím, že vás ještě pár čeká na ohodnocení, ale nemám moc času, takže to budu hodnotit postupně. Tentokrát je hodnocení pro © De.Scissorhands.


http://prodigious-diary.blog.cz

Nový desing

12. prosince 2011 v 15:18 Ostatnííí
Ahojtéé !

Nejdřív se vám chci omluvit, že jsem teď na blog nedávala moc normálních článků, ale neměla jsem v těchto dnech moc času. Jsem sice nemocná a už týden jsem doma, ale stahovala jsem hodně programů a dělala jsem desing. Dělala jsem i videoodpovědi, ale nešlo mi to převést, takže je budu točit znovu.

Určitě jste si už před několika dny všimly, že mám nový dess. Ještě nebyl úplně hotový, protože jsem ho dělala předevčírem a včera jsem nemohla na počítač, tak jsem ho nedodělala. Teď už by měl být celokově hotový. Jen možná ještě něco změním. Desing měl být původně jiný, ale udělala jsem jiný návrh.

Taky mám nově udělané Menu. Je na jiném místě a udělala jsem rozcestníky. Jen jsou některé články trochu promíchané v jiných rubrikách, to později spravím, protože teď už musím jít.


Já a blog

12. prosince 2011 v 12:13 Já a blog

Blog